Biznesa Pirkšanas/Pārdošanas Konsultācijas

Sniedzam pilnīgu atbalstu uzņēmējiem biznesa pirkšanas vai pārdošanas procesā, piedāvājot juridiskus un finanšu risinājumus, lai panāktu veiksmīgu darījumu.

Nodrošinām pilnīgu atbalstu uzņēmējiem, kuri vēlas pārdot vai nopirkt biznesu. Sniedzam konsultācijas juridiskajos un finanšu jautājumos attiecībā uz biznesa iegādi vai pārdošanu, nodrošinot veiksmīgu darījuma izpildi. Palīdzam izstrādāt visaptverošu biznesa iegādes vai pārdošanas plānu, kas ietver visus nepieciešamos soļus un dokumentāciju. Rūpīgi analizēsim uzņēmējdarbības vajadzības un mērķus, lai nodrošinātu piemērotu risinājumu. Veicam padziļinātu izpēti pirms uzņēmuma pirkšanas vai pārdošanas ar mērķi gūt pārliecību, ka biznesa finanšu dati atspoguļotu uzņēmuma patieso vērtību, kā arī nepieciešamības gadījumā pilnveidojam uzņēmuma iekšējo kontroles sistēmu, informācijas atspoguļošanu un citus nepieciešamos pasākumus.

Palīdzam nodrošināt efektīvu un veiksmīgu biznesa darījumu izpildi.

Praktiskā pieredzē un paveiktie darbi:

  • Veiksmīgi nodrošināts atbalsts uzņēmuma pārdošanā enerģētikas nozarē;

  • Pēc rūpīgas atlases tika izvēlēts vislabākais risinājums uzņēmuma iegādei komercobjektu nozarē;

  • Sagatavoti juridiski korekti noformēti uzņēmumu kapitāla daļu pirkšanas un pārdošanas līgumi;

  • Veikta padziļinātā izpēte pirms darījuma iegādes nodrošinot, ka iegādes cena atbilst uzņēmuma patiesajai vērtībai;

  • Sniegts atbalsts nepieciešamo dokumentu iesniegšanai uzņēmuma reģistrā un kredītiestādēs uzņēmuma pirkšanas un pārdošanas gadījumos un uzņēmuma dalībnieku/ patieso labuma guvēju maiņas gadījumos.

Attēlā redzama ēka, kura simbolizē biznesu, kuru palīdz pirkt un pārdot.
Attēlā redzama ēka, kura simbolizē biznesu, kuru palīdz pirkt un pārdot.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir šādas vajadzības vai jautājumi, sazinieties ar mums, aizpildot saziņas veidlapu vai zvanot uz +37129436564 vai rakstot uz info@rrpartners.lv. Būsim priecīgi sniegt palīdzību.